VAŽNA OBAVIJEST ZA UČENIKE I NASTAVNIKE!

Kako bismo bili spremni za izvođenje online nastave, svi učenici i nastavnici trebaju napraviti sljedeće:

1. otvoriti stranicu office365.skole.hr (ili u google tražilicu upisati "Office 365 za škole")

2. U gornjem desnom kutu stranice odabrati "Prijava", a zatim "AAI@Edu Prijava"

3. Otvoriti će se dijaloški okvir u koji unosite svoju e-mail adresu (@skole.hr) i pripadajuću lozinku

4. „Odvući“ klizač  na dno stranice i prihvatiti uvjete korištenja

5. Odabrati "Odvedi me na Office365"

Gore navedeno potrebno je kako bi sustav zabilježio sve naše učenike i nastavnike, koje ćemo zatim dodijeliti pripadajućim virtualnim učionicama.

Svi oni koji nemaju e-mail adresu i lozinku dodijeljenu od naše škole trebaju što prije istu zatražiti u tajništvu škole.

Za sve one koji nemaju uvjete napraviti to od kuće, na raspolaganju su računala u školi (javiti se u učionicu Informatika 1). Molimo napraviti to najkasnije  do kraja dana!

Detaljne upute vezane za prijavu na Office 365  sa fotografijama nalaze su i u dokumentu u prilogu (3. i 4. stranica)!

Priloženi dokumenti:
Office365_za_skole.pdf (5.54 MB)

objavio: Miro Rako   datum: 13. 3. 2020.