Datum objave: 29. siječnja 2024.

Izrada kalendara s pjesmama Tina Ujevića

U ovom školskom projektu namjera je bila povezati likovni izražaj, književnost kao umjetnost riječi i IKT tehnologiju tj. stvaralaštvo i inovativnost u digitalnom okruženju. Povezali smo tradicionalno i moderno, izrazili emociju bojom i kistom povezujući tako prošlost i sadašnjost.

U projektu su sudjelovali, mentori: Klotilda Sakalija, prof., Slaven Tolić, mag.oec. et mag.admin.publ., Miro Rako, mag.educ.inf. te vrijedne i talentirane učenice: Nina Dumančić, 1.c, Mihaela Ujević, 3.a, Ela Matić, 3.a, Magdalena Šitum, 3.a, Marta Šućur, 1.a, Ema Jović, 1.c i Lorena Bekavac, 3.c.

Duhovno bogatstvo svakog naroda mjeri se i njegovom sposobnošću da svoje najveće vrijednosti uključi u trenutak u kojem živi.

Kalendar je dostupan u prilogu.